یکشنبه ۳۰ خرداد ۰۰

نکاتی برای استخدام اعضای تیم بدون تجربه دندانپزشکی

بگذارید شروع کنم و بگویم که من بیش از زنده ام در دندانپزشکی بوده ام. خوب ... نه واقعاً ، اما مطمئناً بعضی روزها به این شکل به نظر می رسد.

من حرفه دندانپزشکی خود را از دوران دبیرستان شروع کردم و بعد از مدرسه با دندانپزشک محلی کار کردم. من در مطب وی به عنوان دستیار دندانپزشکی آموزش دیدم و دوره های متعدد آموزش مداوم را گذراندم تا گواهی اشعه ایکس ، گواهینامه پرداخت تاجگذاری و غیره را دریافت کنم.

این 44 سال پیش بود ، و من افتخار می کنم بگویم که من هنوز هم همانقدر که تازه کارم را شروع کردم علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید در کارم هستم.

من این زمینه را ارائه می دهم تا نشان دهم برای برخی از مشاغل در دفتر شما ، لازم نیست شخصی با سالها تجربه استخدام کنید.

چگونه افراد بدون تجربه صنعت را استخدام کنیم
همیشه به دنبال یک نامزد با شخصیت شگفت انگیز ، اخلاق کاری و اشتیاق برای یادگیری چیزهای جدید باشید.

افرادی که این ویژگی ها را دارند مانند یک اسفنج خواهند بود و تجربه های زیادی را در خود خسته می کنند ، برخلاف بسیاری از افراد که ممکن است سالها در این زمینه بوده اند و فقط برای یک دستمزد در آن حضور دارند.

ابزارهای زیادی برای کمک به شما در تشخیص اینکه آیا فردی برای تیم شما مناسب است وجود دارد.

منابع آزمون سبک شخصیت مانند "DISC" یکی از این ابزارها است که به ارزیابی نه تنها تیم شما بلکه کاندیداهای بالقوه کمک می کند.
ناهار را با نامزد و تیم خود ترتیب دهید تا قبل از تصمیم گیری نهایی ، آنها را بشناسید.

وقتی تصمیم گرفتید و متعهد به استخدام فردی با تجربه کمتر هستید ، مهم است که تشخیص دهید ممکن است لازم باشد به روش دیگری به آموزش بپردازید.

با داشتن یک عضو تیم بی تجربه ، شما باید با یک چک لیست دقیق و جدول زمانی برای هر مورد شروع به کار کنید.

این کارمند جدید در هر بخشی که استخدام شده است ، مسئولیت این تیم را بر عهده بگیرید تا تیم تازه وارد را تحت بال خود بگیرد و به رشد موفقیت آمیز این عضو جدید تیم کمک کند.

موفقیت ها را جشن بگیرید و اشتباهات یا گام های فراموش شده را تا رسیدن به آنها تسلط پیدا کنید.

باور کنید شما از تصمیم استخدام و آموزش کسی که در دفتر شما شکوفا می شود خوشحال خواهید شد.

من یک حرفه طولانی و موفق دندانپزشکی داشته ام که به رشد خود ادامه می دهد ، فقط به این دلیل که یک دکتر تصمیم گرفت در جوانی به من فرصت دهد.

من به کرسی ریاست کمک کرده ام ، در جبهه کار می کردم ، با شرکت دندانپزشکی پترسون به عنوان مربی نرم افزار دندانپزشکی Eaglesoft کار می کردم ، به عنوان یک متخصص مدیریت تمرین مشورت می کردم و روشهای مکان یابی چندگانه را مدیریت می کردم. اوه ، و آیا ذکر کردم ، من قصد ندارم به این زودی سرعتم را کم کنم.
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد